شما اینجا هستید

اخبار گیلان » گزارش مشاور طرح جامع در نشست تخصصی با حضور مهندس اکبری مقدم

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد خزر به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد انزلی در این نشست تخصصی با حضور مدیرعامل و معاونین سازمان و مدیر اجرایی منطقه، گزارش مشاور طرح جامع منطقه آزاد اینچه برون ارایه گردید.

مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست تاکید کرد با بررسی وضعیت موجود، ترسیم نقشه راه، پیشبرد اهداف اقتصادی و فعالیت تجاری و مطالعات دیپلماسی اقتصادی در ارتباط با کشورهای همسایه به منظور افزایش مبادلات تجاری جهت ایجاد تحول در اقتصاد آن منطقه از مهم ترین وظایف مناطق آزاد در سطح کشور بوده تا با ظرفیت های قانونی و جغرافیایی خود بتوانند بستر لازم به منظور توسعه همه جانبه را فراهم نمایند.

ملک حسینی مدیر اجرایی منطقه آزاد اینچه برون با تقدیر از مساعدت های سازمان منطقه آزاد انزلی در مسیر راه اندازی اینچه برون نقش مکمل دو منطقه را در توسعه مبادلات تجاری با همسایگان شمالی کشور، بسیار تعیین کننده دانست.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد انزلی، منطقه معین در مسیر راه اندازی منطقه آزاد اینچه برون تعیین شده و تاکنون اقدامات متنوعی از قبیل تعیین شرکت مشاور، اجرای برنامه های بازدیدهای کارشناسی از سوی مدیران و نیروهای کارشناسی سازمان و شرکت مشاور را در دستور کار قرار داده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اقتصاد خزر | آخرین اخبار گیلان