شما اینجا هستید

اجتماعی » ورود پلیس به پرونده کوروش کمپانی

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد خزر به نقل از خبرگزاری میزانبه گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه درپی تبلیغات خارج از ضوابط و پایین‌تر از قیمت بازار شرکتی با عنوان کوروش کمپانی، برای فروش گوشی تلفن همراه مراتب در دستور کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار داده شد، افزود: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که اعضا این شرکت با تبلیغات گسترده و با سو استفاده از برخی چهره‌های شناخته شده (سلبریتی ها) با تبلیغ فروش گوشی تلفن همراه به قیمت پایین با دریافت مبالغی با وعده تحویل ۴۵ روزه اقدام به ثبت نام از شهروندان کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه متهم اصلی این پرونده قبل از تشکیل پرونده متواری شده است، عنوان داشت: با اقدامات صورت گرفته یکی از اعضا اصلی این شرکت بازداشت و دو نفر دیگر تحت تعقیب می‌باشند و با هماهنگی دستگاه قضایی تمام اموال متهم اصلی پرونده توقیف شده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متاسفانه در جریان فعالیت این شرکت برخی افراد سرشناس و شناخته شده اقدام به تبلیغ برای این شرکت کرده اند که به اتهامات آنان هم رسیدگی خواهد شد، بیان داشت: افرادی که اقدام به ثبت نام گوشی از این شرکت کرده‌اند با به همراه داشتن مدارک و مستندات خود به منظور تشکیل پرونده و انجام اقدامات بعدی به پلیس امنیت اقتصادی فراجا واقع در ابتدای خیابان مرزداران مراجعه کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید براینکه افراد کلاهبردار با توسل به هر ترفندی به دنبال کسب منافع باد آورده هستند، عنوان داشت: هموطنان گرامی در صورت مشاهده اینگونه موارد می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق سامانه ۰۹۶۳۰۰ در میان بگذارند.

سردار رحیمی افزود: راه اندازی پلیس امنیت اقتصاد دیجیتال به ما این امکان را می‌دهد که با رصد‌های صورت گرفته مانع از فعالیت مجرمان در این حوزه شویم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اقتصاد خزر | آخرین اخبار گیلان