شما اینجا هستید

اجتماعی » دادستان مرکز استان گیلان از ترخیص ۱۹ هزار لیتر روغن خوراکی خام از روغن خوراکی خا استان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری اقتصادخزر به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان از ترخیص ۱۹ هزار لیتر روغن خوراکی خام از انبارهای بنادر استان خبر داد.

سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان با اشاره به نظارت قوه قضائیه بر فرآیند توزیع کالاهای اساسی اظهار داشت: دادستان های شهرستان های بندری استان  که بازرسی از بنادر و انبار ها را به  طور مستمر در دستور کار خود دارند در بازرسی های اخیر در بندر کاسپین با محموله بزرگ ۱۹ هزار لیتری روغن خام که توسط یکی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای کشور وارد شده مواجه شدند که باید یک بازه زمانی غیر ضرور را جهت ترخیص از بندر سپری می کرد.

وی با بیان اینکه دلایل قانونی جهت نگهداری روغن موجود نبوده است تصریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته و با بررسی اسناد، دستور قضایی ترخیص روغن جهت کارخانجات فرآوری این محصول صادر شد.

فلاح میری با توجه به نیاز مردم استان به این کالای اساسی و استقرار کارخانه های تولید روغن مایع بزرگ در گیلان پیشنهاد داد: با هماهنگی مدیرکل جهاد کشاورزی مقدار ۵۰۰۰ لیتر از این روغن جهت تامین نیاز مردم و جلوگیری از عملکرد سودجویان به کارخانجات گیلان اختصاص یابد.

وی در پایان به کسانی که با سوء استفاده از شرایط موجود قصد اخلال در فرآیند توزیع کالاهای اساسی در استان را داشته و به ارزاق عمومی مردم چشم طمع دارند هشدار داد: دستگاه قضایی با قاطعیت از حقوق مردم دفاع کرده و با اخلال گران امنیت و اقتصاد جامعه برخورد خواهد کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اقتصاد خزر | آخرین اخبار گیلان