شما اینجا هستید

اخبار گیلان » تمام تلاش دانشگاه کاهش دغدغه دانشجویان است

به گزارش پایگاه خبری اقتصادخزر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در کارگاه آموزشی دستیاران جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن همایش‌های دانشکده پزشکی، اظهار کرد: این دانشگاه دارای هفت دانشکده و هشت مرکز آموزشی درمانی است.
وی با اشاره به استعداد و توانمندی بالای نظام آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، افزود: این دانشگاه هر ساله فارغ‌التحصیلان بنام و متخصص را در کشور تربیت می‌کند و سهم قابل توجهی از پذیرفته‌شدگان در آزمون دانشنامه از فارغ‌التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اقدامات دانشگاه در جهت ارتقای نظام آموزشی به ویژه در موضوع رفاه دانشجویان، گفت: برای اولین بار آزمون برد تخصصی و فوق تخصصی در استان برگزار شده و حداقل حقوق رزیدنت‌های دانشگاه را به حد دریافتی پزشکان عمومی ارتقا داده‌ایم.
دکتر آشوبی بر ضرورت پرهیز از اتلاف وقت در حواشی، تاکید کرد و افزود: دانشگاه محل تحصیل، پرورش و تربیت متخصص است و باید از  اتلاف وقت در حواشی که موجب تضییع حقوق ذینفعان و دانشگاه می‌شود، خودداری کرد.
وی با بیان اینکه مشکل دانشجو، مشکل دانشگاه است و این مشکلات در سایه تعامل، برنامه‌ریزی و همت همه جانبه، حل شدنی است، تصریح کرد: تمام تلاش هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان به کاهش دغدغه دانشجویان در مسیر آموزش معطوف شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اقتصاد خزر | آخرین اخبار گیلان