شما اینجا هستید

اخبار گیلان » اجرای پویش “همگی حاضر” در استان گیلان

به گزارش پایگاه خبری اقتصادخزر _ سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان خاطر نشان کرد: در این راستا بهزیستی برای  شروع سال تحصیلی و برای حمایت از دانش آموزان تحت پوشش خود که از اقشار کم برخوردار جامعه می باشند و تعداد آنها قریب به ۶۰۰۰ نفر می باشند  اقدام به برگزاری پویش  ” همگی حاضر ”  کرده است.

خدمت بین دانا افزود: همواره برگزاری پویش ها در مقاطع مختلف و در مناسبت های گوناگون باعث شده کمکهای مشارکت جویانه مردم خیّر و نیکوکار به صورت هدفمند جمع‌آوری و در میان مددجویان بهزیستی توزیع گردد.

وی با اشاره به پویش هایی همانند پویش سین سخاوت برای عید نوروز ،پویش ولایت در هنگام عید غدیر تا عید قربان، پویش ماه رمضان برای حمایت  معیشتی از خانواده ها در ماه رمضان و دیگر پویش ها  اذعان داشت: با اتکا به مردم نیکوکار که همواره در مواقع حساس در کنار بهزیستی برای خدمت به هموطنان نیازمند بوده‌اند توانستیم امکانات خوبی را برای اقشار تحت پوشش فراهم سازیم و در این راستا نیز ادارات و نهاد ها و ارگان های متعددی برای اقشار تحت پوشش بسته های آموزشی فراهم نمودند از جمله ستاد اجرایی فرمان امام ( ره) نیروی مقاومت بسیج و.. که از همه انها تشکر می شود اما باید اذعان نمود با توجه به تورم موجود در اقتصاد و ضعف مالی خانواده ها این مساعدت ها تنها در یک  مقطع زمانی می تواند بخشی از نیازهای خانواده های کم برخوردار را تامین نماید اما لازم است در طول سال آموزشی کمک های نیکوکارانه تداوم یابد.

خدمت بین دانا در ادامه افزود: تلقی همگان از سال آموزشی تامین لوازم التحریر همانند دفتر و مداد و … است اما توجه نیکوکاران عزیز را به این نکته معطوف می دازیم که تامین کفش ، مانتو و روپوش ، پوشاک فصل … دانش آموزی همانند لوازم التحریر برای دانش آموزان اهمیت دارد.

 مدیرکل بهزیستی گیلان با اعلام اینکه تمامی موسسات خیریه تحت نظارت و ادارات و مراکز دولتی آماده دریافت کمک های مردمی می باشند شماره حساب ۴۱۵۲۰۳۴۵۴۱۵۲۹۹۴۴ مشارکت های مردمی بهزیستی گیلان نزد بانک مرکزی  و کد دستوری از طریق موبایل #۵۰۰*۶۶۵۵* با عنوان (همگی حاضر ) که تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد را برای دریافت کمک های نقدی اعلام نمود.

 وی در پایان تصریح کرد: کمک های مردمی در ابتدای سال تحصیلی قطعاً باعث شور و نشاط در میان فرزندان خانواده های نیازمند می گردد اما همواره در طول سال تحصیلی نیز با اعتبارات دولتی و کمک های نیکوکارانه  در کنار این کودکان و فرزندان خواهیم بود وتمام تلاشمان را خواهیم نمود تا دانش آموزان تحت پوشش از آموزش جا نمانده و مراتب تحصیلی خود را طی نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اقتصاد خزر | آخرین اخبار گیلان