شما اینجا هستید

اجتماعی » اجرای عدالت و کوتاه کردن دست زیاده خواهان باید برنامه اصلی مسئولان باشد

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد خزر به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان از بیمارستان میلاد لاهیجان و پارک باغ نارنج بازدید کرد و در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان که با  حضور دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان شهرستان تشکیل شد حضور یافت.
حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه عده ای افراد سودجو اراضی کشاورزی و زراعی را به قیمت اندک از کشاورزان خریداری می نمایند تصریح کرد:  این افراد با تغییر کاربری های غیر مجاز اقدام به ساخت و ساز ویلاهای مجللی می نمایند و از این طریق هزینه هنگفتی را به دست می آورند.
وی با تاکید بر اینکه اولویت باید مردم و سود و زیان آن ها باشد اظهار داشت: اجرای عدالت و کوتاه کردن دست زیاده خواهان باید برنامه اصلی مسئولان باشد.
رییس شورای قضایی استان از دهیاران خواست تا در حفظ زمین های کشاورزی روستاییان اهمال ننموده و دقت بیشتری داشته باشند و تغییر کاربری ها و تصرفات غیر مجاز را به دستگاه قضایی گزارش نمایند.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان که در این بازدید حضور داشت با اشاره به اینکه بیمارستان میلاد لاهیجان بستر مناسبی در ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی در شرق استان می باشد اظهار داشت: اختلافاتی در بحث واگذاری بیمارستان و همچنین کمبود هایی در زمینه امکانات و تجهیزات آن وجود دارد که امید است بزودی مرتفع شود.
وی با بیان اینکه ساختمان مخروبه ای که در پارک باغ نارنج واقع است موجبات نگرانی و ناامنی را برای شهروندان فراهم کرده است افزود: مالکیت این ساختمان بر عهده شهرداری است و باید به طور کامل در اختیار این سازمان قرار گیرد تا  به صورت بهینه ای مورد بهره برداری قرار گیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اقتصاد خزر | آخرین اخبار گیلان